Služby pneuservis

Pneuservis - služby

Zabýváme se prodejem nových pneumatik pro osobní, SUV, LKW a nákladní vozy, zemědělskou a stavební techniku a motocykly od prověřených výrobců.

Značky pneumatik

Samozřejmostí je široká nabídka plechových nebo hliníkových disků a dalšího příslušenství (šrouby, matice, středící kroužky, podložky pro změnu ET nebo rozteče) přesně podle požadavků na vzhled a jízdní vlastnosti vozidla.

Značky pneumatik

Také se zabýváme renovací hliníkových disků v maximální kvalitě výsledného provedení (rovnání, leštění, lakování).

V rámci pneuservisních činností nabízíme standardní služby demontáží, montáží, vyvážení a oprav pneumatik jak pro osobní, nákladní, zemědělská vozidla a motocykly. Sezonní pneumatiky našich lokálních zákazníků můžeme uskladnit v našich prostorách, kde budou pneumatiky připraveny pro následné přezutí.

Značky pneumatik

Na základě našich dlouhodobých zkušeností v oboru pneumatik a individuálním přístupu jsme schopni nabídnout odborné poradenství nejen ve správě firemních flotil osobních, LKW nebo nákladních vozů, ale i v individuálních případech všech našich zákazníků.

Nevíte-li si rady s výběrem těch nejvhodnějších pneumatik nebo disků, máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat s dotazem případně s poptávkou.


Kontaktní formulář:

Zašlete nám svůj dotaz, rádi vám na něj odpovíme.